Seniors - Waldbëlleg 3

17. Spilldag: Waldbëlleg 3 - Weiler

Sonndeg, 18. Mäerz um 11:00 Auer

16. Spilldag: Waldbëlleg 3 - Kayl 5

forfait

15. Spilldag: Européen 3 - Waldbëlleg 3 8:0

13. Spilldag: Schëffleng 4 - Waldbëlleg 3 8:0

12. Spilldag: Waldbëlleg 3 - Izeg 2 0:8

11. Spilldag: Betebuerg 3 - Waldbëlleg 3 4:4

10. Spilldag: Déifferdeng 4 - Waldbëlleg 3 5:3

9. Spilldag: Fréiseng 1 - Waldbëlleg 3 6:2

8. Spilldag: Weiler 1 - Waldbëlleg 3 8:0

7. Spilldag: Waldbëlleg 3 - Européen 3 2:6

6. Spilldag: forfait

5. Spilldag: spillfräi

4. Spilldag: Waldbëlleg 3 - Schëffleng 4 1:7

Ricky/Pit - Frisch/Borchert  7:21 9:21

Bertoncelj/Ramchurn forfait

Sandy/Joëlle - Kasel/Popova  13:21 10:21

Tun - Bertoncelj  13:21 7:21

Ricky - Frisch  9:21 5:21

Sandy - Popova  21:15 21:17

Ramchurn forfait

Joëlle/Pit - Kasel/Borchert  8:21 10:21

3. Spilldag: Izeg 2 - Waldbëlleg 3 8:0

Miller/Dumont - Pit/Ricky  21:10 21:7

Hansen/Piejede - Andy/Tun  21:11 21:9

Berodt/Fox - Joëlle/Sandy  21:7 21:6

Dumont - Tun  21:10 21:8

Hansen - Ricky  21:10 16:21 21:13

Berodt - Sandy  21:5 21:5

Piejede - Andy  21:8 21:9

Fox/Miller - Joëlle/Pit  21:10 21:13

2. Spilldag: Waldbëlleg 3 - Betebuerg 3 6:2

Ricky/Pit - Afonso/Erodiades  21:18 15:21 21:19

Tun/Andy - Kayser/Roloff 21:11 21:14

Joëlle/Sandy - Adellakun/Schlink  21:12 21:17

Ricky - Roloff  21:18 14:21 17:21

Tun - Afonso  12:21 15:21

Sandy - Adelakun  21:8 21:10

Andy - Erodiades  21:10 21:6

Joëlle/Pit - Schlink/Kayser  21:12 21:16

Waldbëlleg 3 - Déifferdeng 4 4:4

Christophe/Ricky - Schmitz/Hary  14:21 16:21

Pit/Andy - Sinico/Felten  18:21 20:22

Sandy/Ann forfait

Christophe - Schmitz  15:21 21:23

Ricky - Hary  19:21 7:21

Sandy  forfait

Andy - Hansen  21:18 21:14

Ann/Pit - Weis/Felten  21:18 16:21 21:19

Spillprogramm

 

1

Freideg, 6.10.

18:30

Waldbëlleg 3 - Déifferdeng 4

2

Sonndeg, 15.10.

10:00

Waldbëlleg 3 - Betebuerg 3

3

Samschdeg, 11.11.

15:00

Izeg 2 - Waldbëlleg 3

4

Sonndeg, 19.11.

10:00

Waldbëlleg 3 - Schëffleng 4

5

 

 

spillfräi

6

Sonndeg, 3.12.

10:00

Waldbëlleg 3 - Européen 3

7

Sonndeg, 10:12

16:00

Kayl 5 - Waldbëlleg 3

8

Samschdeg, 9.12.

14:00

Weiler 1 – Waldbëlleg 3  zu Izeg!

9

Samschdeg, 16.12.

18:00

Fréiseng 1 - Waldbëlleg 3

10

Freideg, 5.1.

20:00

Déifferdeng 4 - Waldbëlleg 3

11

Sonndeg, 14.1.

9:30

Betebuerg 3 - Waldbëlleg 3

12

Sonndeg, 21.1.

10:00

Waldbëlleg 3 - Izeg 2

13

Samschdeg, 27.1.

15:00

Schëffleng 4 - Waldbëlleg 3

14

.

 

spillfräi

15

Freideg, 9.3.

19:30

Européen 3 - Waldbëlleg 3

16

Sonndeg, 18.3.

9:00

Waldbëlleg 3 - Kayl 5

17

Sonndeg, 18.3.

11:00

Waldbëlleg 3 - Weiler 1

18

Sonndeg, 25.3.

10:00

Waldbëlleg 3 - Fréiseng 1

Écrire un nouveau commentaire: (Cliquez ici)

123website.lu
Caractères restants : 160
OK Envoi...
Voir tous les commentaires

Commentaires

19.09 | 18:08

ganz gudd an matt weieder seu

...
05.03 | 15:15

yesssssss

...
23.01 | 19:31

Allez scolaires
Top Leeschtung

...
21.01 | 15:00

Braaaavoooo un eis Scolaires!!!

...
Vous aimez cette page