Seniors - Waldbëlleg 2

12. Spilldag: Waldbëlleg 2 - Weiler 2

Sonndeg, 28.1. um 10:00 Auer

Rendez-vous: 9:20 Auer

11. Spilldag: Waldbëlleg 2 - Walfer 3 4:4

10. Spilldag: Kayl 4 - Waldbëlleg 2 7:1

9. Spilldag: Waldbëlleg 2 - Européen 4 2:6

8. Spilldag: Waldbëlleg 2 - Sandweiler 2 6:2

7. Spilldag: Reckeng 1 - Waldbëlleg 2 7:1

 

 

6. Spilldag: Waldbëlleg 2 spillfräi

5. Spilldag: Waldbëlleg 2 - Jonglënster 4 2:6

4. Spilldag: Weiler 2 - Waldbëlleg 2 5:3

Laughlin/Quidaciolu - Liam/Gary  21:10 21:19

Ast/Ribeiro - Max/Dan  21:16 21:10

Pereira/Mertes - Michèle/Jana  21:18 20:22 15:21

Ast - Liam  21:14 21:12

Ribeiro - Gary  25:23 21:18

Mertes - Jana  13:21 17:21

Van Goor - Max  21:11 21:13

Pereira/Van Goor - Michèle/Dan  15:21 21:15 17:21

3. Spilldag: Walfer 3 - Waldbëlleg 2 3:5

Linck/Brabant - Wenner/Poiré  8:21 11:21

Kucecka/Wagner - Gary/Max  21:9 21:18

Michèle/Jana forfait gewonn

Kucecka - Alain  10:21 15:21

Brabant - Gary  17:21 21:11 21:11

Jana forfait gewonn

Wagner - Max  21:14 21:14

Kails/Linck - Michèle/Kim  21:23 11:21

2. Spilldag: Waldbëlleg 2 - Kayl 4 0:8

Alain/Max - Schaack/Poncet S 12:21 6:21

Kim/Gary  Weber/Nguyen  20:22 21:13 11:21

Michèle D/Jana - Wintersdorf/Poncet M  12:21 7:21

Alain - Poncet S  11:21 9:21

Gary - Weber  17:21 16:21

Jana - Wintersdorf  5:21 8:21

Max - Nguyen  7:21 10:21

Michèle D/Kim - Kihn/Schaack  24:26 21:16 18:21

1. Spilldag: Européen 4 - Waldbëlleg 2 4:4

Cloarec/Haas - Alain/Max  21:15 21:13

Theis/Du - Kim/Gary  21:10 15:21 20:22

Villant/Le Tu - Michèle D/Jana  8:21 11:21

Cloarec - Alain 18:21 21:16 21:8

Haas - Gary  21:18 21:18

Le Tu - Jana  7:21 20:22

Theis - Max  21:19 21:5

Villant/Du - Michèle D/Kim  11:21 9:21

Equipenopsetzung

Alain, Kim, Gary, Max, Michèle D., Jana, (d'Isabelle fällt méi laang aus)

Spillprogramm

 

1

Freideg, 6.10.

19:30

Européen 4 - Waldbëlleg 2

2

Sonndeg, 15.10.

10:00

Waldbëlleg 2 - Kayl 4

3

Sonndeg, 12.11.

9:30

Walfer 3 - Waldbëlleg 2

4

Samschdeg, 18.11.

16:00

Weiler 2 - Waldbëlleg 2

5

Sonndeg, 26.11.

10:00

Waldbëlleg 2 - Jonglënster 4

6

 

 

spillfräi

7

Samschdeg, 9.12

18:00

Reckeng 1 - Waldbëlleg 2

8

Sonndeg, 10.12.

10:00

Waldbëlleg 2 - Sandweiler 2

9

Sonndeg, 17.12.

10:00

Waldbëlleg 2 - Habscht 1

10

Sonndeg, 14.12.

10:00

Waldbëlleg 2 - Européen 4

11

Freideg, 12.1.

19:30

Kayl 4 - Waldbëlleg 2

12

Sonndeg, 21.1.

10:00

Waldbëlleg 2 - Walfer 3

13

Sonndeg, 28.1.

10:00

Waldbëlleg 2 - Weiler 2

14

Sonndeg, 4.3.

9:30

Jonglënster 4 - Waldbëlleg 2

15

 

 

spillfräi

16

Sonndeg, 18.3.

10:00

Waldbëlleg 2 - Reckeng 1

17

Samschdeg, 17.3.

16:30

Sandweiler 2 - Waldbëlleg 2

18

Freideg, 23.3.

20:30

Habscht 1 - Waldbëlleg 2

Écrire un nouveau commentaire: (Cliquez ici)

123website.lu
Caractères restants : 160
OK Envoi...
Voir tous les commentaires

Commentaires

19.09 | 18:08

ganz gudd an matt weieder seu

...
05.03 | 15:15

yesssssss

...
23.01 | 19:31

Allez scolaires
Top Leeschtung

...
21.01 | 15:00

Braaaavoooo un eis Scolaires!!!

...
Vous aimez cette page