Seniors - Waldbëlleg 1

11. Spilldag: Waldbëlleg 1 - Déifferdeng 3

Sonndeg, 28.1. um 10:00 Auer

Rendez-vous: 9:20 Auer

10. Spilldag: Waldbëlleg 1 - Schëtter 1 4:4

9. Spilldag: Waldbëlleg 1 - Européen 2 6:2

8. Spilldag: Walfer 2 - Waldbëlleg 1 0:8

7. Spilldag: Jonglënster 3 - Waldbëlleg 1 5:3

6. Spilldag: Waldbëlleg - Diddleng 2 3:5

5. Spilldag: Biwer - Waldbëlleg 1:7

4. Spilldag: Déifferdeng 3 - Waldbëlleg 1 2:6

Kockhans/Jager - Patrick/Alain  19:21 15:21

Tastet/Goncalves - Kim/Jeremy  21:14 5:21 18:21

Kemp/Wagner - Maud/Michèle  19:21 18:21

Kockhans - Patrick  21:10 21:19

Tastet - Jeremy  21:23 21:19 19:21

Kemp - Michèle  21:16 19:21 9:21

Gomes - Alain  19:21 22:20 21:14

Wagner/Jager - Maud/Kim  16:21 8:21

3. Spilldag: Schëtter 1 - Waldbëlleg 1 5:3

Smit/Elsey - Luc/Patrick  12:21 16:21

Jensen/Stranen - Jeremy/Liam  21:17 21:9

Schumacher/Smit - Michèle/Maud  21:9 21:4

Jensen - Patrick  17:21 11:21

Elsey - Jeremy  11:21 7:21

Schumacher - Michèle  21:13 21:13

Stranen - Liam  21:10 21:11

Smit/Smit - Maud/Luc  17:21 21:12 21:18

2. Spilldag: Européen 2 - Waldbëlleg 1 4:4

Gence/Cosnier - Patrick/Lars  21:15 19:21 13:21

Kunzli/Christophe - Jeremy/Liam  21:11 21:16

Dwars/Boulegur - Michèle H/Maud  14:21 21:15 21:14

Cosnier - Patrick  29:30 21:17 11:21

Kunzli - Jeremy  21:17 21:13

Boulegue - Maud  10:21 17:21

Karzel - Liam  21:11 21:6

Dwars/Gence - Michèle H/Lars  14:21 21:17 17:21

1. Spilldag: Waldbëlleg 1 - Walfer 2 8:0

Patrick/Lars - Zhan/Fuchs  21:8 21:10

Liam/Jeremy - Linck/Brabant  23:21 21:18

Michèle H/Maud - Kails/Muller  21:15 22:20

Patrick - Fuchs  21:6 21:12

Jeremy - Brabant  21:11 21:12

Michèle H - Muller  21:5 21:7

Liam - Linck  21:15 21:17

Maud/Lars - Kails/Zhan  21:13 21:14

Equipenopsetzung

Luc, Patrick K., Lars, Jeremy, Liam, Michèle H., Maud

Spillprogramm

 

1

Sonndeg, 8.10.

10:00

Waldbëlleg 1 - Walfer 2

2

Freideg, 13.10.

19:30

Européen 2 - Waldbëlleg 1

3

Samschdeg, 11.11.

16:30

Schëtter 1 - Waldbëlleg 1

4

Freideg, 17.11.

19:30

Déifferdeng 3 - Waldbëlleg 1

5

Freideg, 24.11.

20:00

Biwer 1 - Waldbëlleg 1

6

Sonndeg, 3.12.

10:00

Waldbëlleg 1 - Diddleng 2

7

Freideg, 8.12

20:00

Jonglënster 3 - Waldbëlleg 1

8

Sonndeg, 7.1.

9:30

Walfer 2 - Waldbëlleg 1

9

Sonndeg, 14.1.

10:00

Waldbëlleg 1 - Européen 2

10

Sonndeg, 21.1.

10:00

Waldbëlleg 1 - Schëtter 1

11

Sonndeg, 28.1.

10:00

Waldbëlleg 1 - Déifferdeng 3

12

Sonndeg, 4.3.

10:00

Waldbëlleg 1 - Biwer 1

13

Samschdeg, 10.3.

18:00

Diddleng 2 - Waldbëlleg 1

14

Sonndeg, 18.3.

10:00

Waldbëlleg 1 - Jonglënster 3

Écrire un nouveau commentaire: (Cliquez ici)

123website.lu
Caractères restants : 160
OK Envoi...
Voir tous les commentaires

Commentaires

19.09 | 18:08

ganz gudd an matt weieder seu

...
05.03 | 15:15

yesssssss

...
23.01 | 19:31

Allez scolaires
Top Leeschtung

...
21.01 | 15:00

Braaaavoooo un eis Scolaires!!!

...
Vous aimez cette page