Saison 2014/15

Senioren

D'éischt Equipe spillt an der 3. Divisioun.

Slaven, Lars, Luc, Pascal D., Claudine, Michèle - - -  Kim, Alain W., Pascal G., Laurent, Ann, Nicole - - - Pit, Théo, Patrick, Mike, Dan, Alain K., Liz, Tessy, Nora

Coupe

Waldbëlleg - Kielen 1:7

Lars/Luc - Zaccaria/Gaasch  16:21 19:21

Kim/Patrick - Muller/Tonnar 17:21 12:21

Tessy/Nora - Leclerc/Brebion 10:21 10:21

Lars - Zaccaria  16:21 19:21

Luc - Gaasch  21:15 21:17

Michèle - Leclerc  21:16 17:21 16:21

Patrick - Tonnar  12:21 16:21

Michèle/Kim - Brebion/Muller  20:21 17:21

Championnat

Class.EquipeFlashJournéeGagnéEgalitéPerduForfaitTotalPM gag.PM per.SM gag.SM per.
1 WALDBELLEG 1   12 9 2 1 0 32 69 27 145 59
2 KEHLEN 2   12 8 2 2 0 30 67 29 143 74
3 AREL 2   12 7 1 4 1 26 54 42 115 98
4 RECKENG/MESS 1   12 4 0 8 0 20 44 52 103 111
5 RESIDENCE WALFER 2   12 3 1 8 0 19 28 68 68 146
6 WEILER-LA-TOUR 2   12 3 0 9 1 17 32 64 77 136

 

Class.EquipeFlashJournéeGagnéEgalitéPerduForfaitTotalPM gag.PM per.SM gag.SM per.
1 BIWER 1   10 9 0 1 0 28 63 17 131 45
2 JUNGLINSTER 4   10 7 1 2 0 25 54 26 117 63
3 KEHLEN 3   10 6 0 4 1 21 44 36 99 82
4 JUNGLINSTER 5   10 3 1 6 0 17 36 44 80 96
5 KAYL 4   10 2 3 5 0 17 30 50 65 105
6 WALDBELLEG 2   10 0 1 9 0 11 13 67 37 138

 

Cadets

 Laurent, Max, Tun, Rick, Joelle

Class.EquipeFlashJournéeGagnéEgalitéPerduForfaitTotalPM gag.PM per.SM gag.SM per.
1 JUNGLINSTER 1   12 12 0 0 0 36 53 7 108 23
2 IZEG 1   12 10 0 2 0 32 50 9 104 23
3 JUNGLINSTER 2   12 7 0 5 1 25 26 33 55 71
4 BIWER 1   12 6 0 6 0 24 29 31 67 69
5 ETTELBRUCK 1   12 3 0 9 2 16 22 38 51 79
6 WALDBELLEG 1   12 2 0 10 0 16 13 47 31 95
7 RESIDENCE WALFER 1   12 2 0 10 2 14 16 44 36 92

Scolaires

 Jeremy, Marcio, Gary, Carole, Jana, Isabelle

1 KEHLEN 1   12 12 0 0 0 36 48 12 98 28
2 IZEG 1   12 8 0 4 0 28 42 17 86 40
3 HOBSCHEID 1   12 7 0 5 0 26 35 25 72 54
4 RECKENG/MESS 1   12 7 0 5 1 25 34 26 73 55
5 AREL 1   12 4 0 8 1 19 28 26 60 54
6 BETEBUERG 1   12 2 0 10 0 16 12 48 29 98
7 WALDBELLEG 1   12 1 0 11 3 11 5 50 13 102

Minimes

 Liam, Ben, Alisa, Maud - - - Jang, Michèle, Julie - - - 

1 IZEG 1   12 11 0 1 0 34 48 12 99 28
2 WEILER-LA-TOUR 1   12 10 0 2 0 32 46 14 95 34
3 WALDBELLEG 1   12 8 0 4 0 28 35 25 75 55
4 BETEBUERG 1   12 5 0 7 1 21 29 31 62 63
5 KEHLEN 2   12 4 0 8 0 20 27 33 58 68
6 HOBSCHEID 2   12 2 0 10 0 16 14 46 32 96
7 KAYL 1   12 2 0 10 1 15 11 49 26 103

 

1 DIFFERDANGE 1   14 14 0 0 0 42 58 12 118 28
2 KEHLEN 1   14 10 1 3 0 35 47 22 99 46
3 HOBSCHEID 1   14 11 0 3 1 35 43 25 93 53
4 JUNGLINSTER 1   14 7 0 7 0 28 39 31 81 66
5 WALDBELLEG 2   14 4 0 10 0 22 28 40 59 85
6 SANDWEILER 1   14 3 0 11 0 20 28 42 60 88
7 DUDELANGE 1   14 4 0 10 2 20 17 51 34 106
8 IZEG 2   14 2 1 11 1 18 16 53 35 107

 

Superminimes

Louis, Yann, Kim, Lara - - - Xavier, Guillaume, Dinela, Jil W., Sandra, Maurane, Nadja C., Leni, Cassandra, Nadja S., Anne-Sophie, Jil M.

1 DIFFERDANGE 1 ** 8 7 0 1 0 22
2 WALDBELLEG 1   8 7 0 1 0 22
3 JUNGLINSTER 1   8 3 0 5 0 14
4 KEHLEN 2   8 2 0 6 0 12
5 BETEBUERG 1 ** 8 1 0 7 0 10

 

1 KEHLEN 1   8 7 0 1 0 22 31 9 63 20
2 JUNGLINSTER 2   8 7 0 1 0 22 29 11 58 26
3 SANDWEILER 1   8 3 0 5 0 14 19 21 42 43
4 DUDELANGE 1   8 2 1 5 2 11 9 30 19 62
5 WALDBELLEG 2   8 0 1 7 1 8 11 28 25 56

 

Coupe

Halleffinall Jonglënster - Déifferdeng 3:2 (zu Reckeng)

Guillaume/Yann - Tastet/Sinico  12:21 9:21

Maurane/Jil - Licina/Bello  21:8 13:21 14:21

Louis - Tastet  21:15 21:14

Kim - Licina  21:15 21:18

Kim/Lous - Bello/Sinico  21:9 21:15

Kielen - Waldbëlleg 2:3, Finall an der Coque

Pauquet/Ewen - Louis/Yann  21:9 21:11

Houel/Rasiti - Kim/Maurane  8:21 9:21

Hedo - Louis  6:21 9:21

Houel - Kim  11:21 11:21

Rasiti/Pauquet - Lara/Guillaume  21:11 21:11

4. Masters zu Waldbëlleg

De Martin Kolev gëtt d'Finall forfait verluer.

Klasse A

Einzel Männer

1. Sarkis Agopyan (Junglinster), 2. Martin Kolev (Junglinster)

Doppel Männer

1. Sarkis Agopyan/Sina Goli (Junglinster), 2. Yves Hoffmann/Daniel Kirschenbilder (Schifflingen)

Doppel Frauen

1. Julie Aulner/Tessy Aulner (Düdelingen), 2. Michèle Bodson/Joëlle Jungbluth (Junglinster)

Mixte

1. Tessy Aulner/Daniel Kirschenbilder, 2. Anne Schumacher (Junglinster)/Robert Mann (Wiebelskirchen)

Klasse B

Einzel Männer

1. Sven Urbany (Kayl), 2. Nils Noesges (Kayl)

Doppel Männer

1. Sven Urbany/Christian Schaack (Kayl), 2. Olivier Cloos/Michel Zeniti (Bettemburg)

Einzel Frauen

1. Diana Campos Almeida (Differdingen), 2. Joëlle Baulesch (Walfer)

Doppel Frauen

1. Joëlle Baulesch/Françoise Stephany (Itzig), 2. Caroline Betti (Junglinster)/Diana Campos Almeida

Mixte

1. Joëlle Baulesch/Nicolas Lorrain (Walfer), 2. Myriam Leclerc (Kehlen)/Christian Schaack

Ind. Landesmeeschterschaften

Bambinis

Einzel Mädchen: Jil Winandy (Waldbillig)

Doppel Mädchen: Angelina Mahnen/Naomi Muller (Schifflingen/Differdingen)

Einzel Jungen: Arnaud Huberty (Arlon)

Doppel Jungen: Rafaël Gomes/Arnaud Huberty (Schifflingen/Arlon)

Mixte: Naomi Muller/Daniel Mullenders (Differdingen)

Superminimes

Einzel Mädchen: Kim Schmidt (Waldbillig)

Doppel Mädchen: Kim Schmidt/Sally Christophe (Waldbillig/Differdingen)

Einzel Jungen: Jérôme Pauquet (Kehlen)

Doppel Jungen: Félix Tastet/Jérôme Pauquet (Differdingen/Kehlen)

Mixte: Elyna Demeusy/Jérôme Pauquet (Kehlen)

Minimes

Einzel Mädchen: Léa Genson (Kehlen)

Doppel Mädchen: Saraline Student/Lou Schreiber (Kehlen/Hobscheid)

Einzel Jungen: Kevin Hargiono (Itzig)

Doppel Jungen: Kevin Hargiono/Léo Hölzmer (Itzig/Junglinster)

Mixte: Saraline Student/Kevin Hargiono (Kehlen/Itzig)

Scolaires

Einzel Mädchen: Anne-Marie Schloesser (Kehlen)

Doppel Mädchen: Hélène Pesleux/Aurélie Schroeder (Junglinster)

Einzel Jungen: Yann Zaccaria (Kehlen)

Doppel Jungen: Karl Differdange/Yann Zaccaria (Arlon/Kehlen)

Mixte: Lisa Jungerwirth/Yann Zaccaria (Junglinster/Kehlen)

Cadets

Einzel Mädchen: Diana Campos Almeida (Differdingen)

Doppel Mädchen: Diana Campos Almeida/Anne-Marie Schloesser (Differdingen/Kehlen)

Einzel Jungen: Mattias Sonderskov (Junglinster)

Doppel Jungen: Mattias Sonderskov/Juno Thomas (Junglinster/

Mixte: Diana Campos Almeida/Juno Thomas (Differdingen/Itzig)

Juniors

Doppel Mädchen: Xenia Loi/Aude Meyer (Schifflingen)

Einzel Jungen: Martin Kolev (Junglinster)

Doppel Jungen: Yves Hoffmann/Ben Rausch (Schifflingen/Itzig)

Mixte: Aude Meyer/Yves Hoffmann (Schifflingen)

vill gutt Plazéirungen vun de Waldbëlleger!

Écrire un nouveau commentaire: (Cliquez ici)

123website.lu
Caractères restants : 160
OK Envoi...

KIMI | Réponse 08.01.2017 17.07

Yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa👍💪

kim | Réponse 05.10.2015 22.35

yuppi

marc | Réponse 04.09.2014 02.15

gudd gemeet

Voir tous les commentaires

Commentaires

19.09 | 18:08

ganz gudd an matt weieder seu

...
05.03 | 15:15

yesssssss

...
23.01 | 19:31

Allez scolaires
Top Leeschtung

...
21.01 | 15:00

Braaaavoooo un eis Scolaires!!!

...
Vous aimez cette page